Geleceği İnşa Ediyoruz

Sondaj makinaları ve yedek parçaları dünyası pek çok bilinmeyeni beraberinde getirirken, bu dünyada kazananlardan olmak için doğru adımları atmak ve profesyonel hizmet almak isteyen kullanıcıların öncelikli tercihi olan Göksan Sondaj Ekipmanları , 1999 Ocak ayında, Ankara’da faaliyete geçti.

Sondaj Ekipmanları sektöründe en karmaşık çalışmaları en pratik çözümlerle başarıya ulaştırmak misyonu ile kurulmuş olan şirketimiz, faaliyetlerine öncelikle sondaj yedek parçaları ve makinaları imaltı yaparak başladı. Her geçen yıl müşteri portföyünü arttıran şirketimiz, devam eden yıllarda yeni atılımlar yaparak sektörün öncü firmaları arasında yerini aldı.

Daima Yeni Ufuklara

Daima gelişip, sondaj ekipmanları ihtiyaçlarına en doğru cevabı vermeyi vizyon edinmiş Göksan Sondaj Ekipmanları olarak, gelişime odaklanmış ve daima günün ilerisinde olma prensibiyle, hem müşteriler hem de sektörde çalışmak isteyen vizyon sahibi kişiler için prestijli bir marka olmaya devam etmekteyiz.

Sektörde birçok kurumsal ve bireysel müşteriye hizmet sağlayıp, kullanıcıların sondaj ekipmanı ihtiyaçlarını kaliteli bir şekilde karşılayarak çalışmalarımızı sürdürüyoruz.

Günümüz sondaj firmaları için önemli olan ekipmanların temini konusunda faliyetlerimize devam ediyoruz.